Grenland Flyklubb
Voldsvegen 204,
3739 Skien
Telefon: 35 54 59 35
E-post: post@
grenlandflyklubb.no
Org.nr. 993543381
http://www.grenlandflyklubb.no/gif/t.gif
http://www.grenlandflyklubb.no/gif/t.gif
GFK © 2008 - 2017

Sideoppslag:
Idag
Igår
Siste uke
Denne måned
Totalt

143
826
8263
21181
2606116
Siden sist oppdatert:
2017-10-29 19:04:11

Site powered by

Sniggabo CMS v.3.15



 
Støtt Grenland Flyklubb når du spiller hos Norsk Tipping! Skriv ut dette skjemaet og ta det med til din tippekomisjonær.
 
Eller send SMS med kodeord: GRASROTANDELEN 993543381 til 2020




Logg inn: Bruker id: Passord: Hjelp!

Dugnad snømåking




Vinteren er her for fullt. Noen ganger er det sol og fint vinterflyvær. Andre ganger er det snø og ikke så fint flyvær. Snøen gir oss mange muligheter for andre aktiviteter enn flyging også. En av de aktivitetene er dessverre snømåking.

Vi får måket snø av maskiner både på parkeringsplassen ved klubbhuset , flystripa og plassen ved hangarene. Imidlertid er det behov for noe måking foran inngangene ved klubbhuset og foran portene på klubbhangaren der brøytebilen ikke har kommet til/lagt igjen en kant manuelt.

For å dekke dette behovet ble det besluttet å sette opp en dugnadsliste. Det er satt opp 3 personer hver uke som har ansvaret for å foreta den nevnte snømåkingen. De 3 personene er selv ansvarlig for innbyrdes å fordele oppgavene. Man er også selv ansvarlige for å skaffe avløser hvis ikke det passer. Hvor lang tid jobben tar avhenger selvfølgelig av hvor mye snø som kommer. Hvis ikke det kommer snø i den uken man er ansvarlig for så er man heldig og oppdraget går videre til neste gruppe. Ansvarsforholdet går fra og med mandag til og med søndag i den uken man er satt opp. Utstyr finnes i kaldhangaren (sørlandskuffe og snøspader). Telefonnummer er tatt fra medlemsarkivet. Håper de er noenlunde riktig gjengitt. Lykke til!

Uke Navn Telefon

4 Frode Bakken 91135046
4 Endre Ballestad 41191730
4 Anders Bergane 92254746

5 Magnus Dahl 97148646
5 Tor Arild Danielsen 91117951
5 Joachim Dolven 97164292

6 Arild Fahre-Skau 48080304
6 Grim Farstad 95069899
6 Jim Flatin 97023159

7 Tom Roald Fosse 40010399
7 Tim Geppert 94149800
7 Yngve Gundersen 91510028

8 Espen Hansen 97788915
8 Jan Terje Hestas 45500909
8 Joakim Høiseth 48152483

9 Ronny Kaasa 91165240
9 James Leahy 90533731
9 Kjetil Mathisen 90025408

10 Øyvind Moen 97883206
10 John Arne Nakim 92023617
10 David Martin Karlsen 90809000

11 Robert Nesheim 99315110
11 Morten Nystad 97612282
11 Steinar Næs 93480496

12 Ole-Henrik Olsen 90584042
12 Peter Olsson 93655186
12 Andreas Oterholt 41432271

På forhånd takk for innsatsen!

Mvh,
På vegne av GFK styre
Runar Ellingsen 


Skriv en kommentar til denne artikkelen:
Navn:  *
Kommentar:  *
Kode:  *
 
Kommentarer:



Hver høst starter klubben teoriundervisning til privatflygersertifikatet. Du kan likevel starte den praktiske flygingen når du selv vil. Ta kontakt!
Les mer »



Få deg en prøvetime i et av Grenland Flyklubbs motorfly for kun kroner 1950,-
Mer info her »



Hos oss kan du begynne flygingen på mikrofly når som helst på året.
Ta kontakt!
Mer info her »




Nov

23

Hver lørdag - Lørdagskaffe



Operativ info ENSN
Skien flyplass
Geiteryggen




Kraftig vind
Regn, 8 °C
Lett bris, 5.3 m/s fra Sør.
2.1 mm nedbør.
Regn

Vanskelige kjøreforhold
Regn, 8 °C
Lett bris, 4.9 m/s fra Sør.
2.1 mm nedbør.
Regn

» Gå til YR.no


Tekst og bilder © Grenland Flyklubb 2008 - 2017 - Site powered by Sniggabo CMS v. 3.15